O Firmie

Doświadczenie Profesjonalizm Sumienność

Firma Mega-Serwis na rynku istnieje od 2007 roku. Początek naszej działalności obejmował wyłącznie serwis i pogotowie komputerowe na terenie Bełchatowa. Z roku na rok wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i propozycjom systematycznie rozszerzaliśmy zakres naszych usług oraz zasięg działania (Kleszczów, Szczerców, Kluki, Zelów). Na dzień dzisiejszy nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług z zakresu informatyki, teleinformatyki, monitoringu, projektowania stron internetowych oraz napraw sprzętu komputerowego.

Oferujemy stałe bądź doraźne wsparcie informatyczne dla firm (administracja stanowiskami i siecią, doradztwo, audyt, pomoc zdalna, monitoring pracowników).

Cechuje nas profesjonalne i fachowe podejście do powierzonego nam zadania, a bogate doświadczenie w branży informatycznej pozwala nam rozwiązać każdy napotkany problem. Naszą dewizą jest uczciwość i solidność, po wizycie naszego specjalisty na pewno nie będziesz rozczarowany. Problemy z komputerem to dla naszego serwisu codzienność, doświadczenie które zdobyliśmy przez lata, pozwala nam na szybką diagnozę i rozwiązanie problemu w najkrótszym możliwym czasie. Dzięki nam polubisz swój komputer i zapomnisz o problemach związanych z jego codziennym użytkowaniem.

Dzięki Państwa zaufaniu posiadamy stałą bazę danych zadowolonych Klientów z całego woj. łódzkiego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zespół: Mega-Serwis.pl

CLOSE
CLOSE